"У нас карантин" і "рука Кремля". Порошенко пояснив, чому не з'явився на допит про "контрабанду картин" в ДБР

"У нас карантин" і "рука Кремля". Порошенко пояснив, чому не з'явився на допит про "контрабанду картин" в ДБР
Ексклюзив
Читать на русском

Порошенко, як і завжди, був в оточенні охоронців, які неохоче підпускають до п'ятого президента пресу

Порошенко замість допиту в ДБР у справі про "контрабанду картин" влаштував їх показ в музеї. П’ятий президент мав з’явитися на допит у вівторок, 26 травня, об 11:00, але замість цього він відвідав "Музей Івана Гончар".

Журналіст APnews запитав особисто у Порошенка, чому він не з’явився на допит, на що той спочатку відповів, що в Україні карантин, і хотів йти. Але після все ж сказав наступне:

"Тому що ви прийшли сюди, ви працюєте на прокремлівську 5 російську колону. Від вас ніхто не захищається. Але допит був за декількома фактами. Перший - що картини були вивезені з України. Ви брехали. Другий - що ці роботи без митного оформлення. Ви брехали. Ну і третій факт, чому я не даю вам інформацію, - тому що ви брешете", - сказав Порошенко.

Відзначимо, що на місці нашому журналісту неодноразово говорили про те, що щоб задати питання, необхідно пройти акредитацію. Однак ніякої форми для акредитації ми не знайшли, також як і інформації у відкритому доступі про те, що Порошенко буде тут в цей час. Але акредитацію все ж вдалося пройти журналістам "5 каналу", "Еспресо" і "Прямого".

Читайте також:

Новини партнерів

У МОЗ розповіли, коли в Україні відкриють дитячі табори
ДБР оголосило підозру поліцейським-ґвалтівникам з Кагарлика