У нардепа Новинського підтвердили коронавірус

У нардепа Новинського підтвердили коронавірус
Читать на русском

Тест показав позитивний результат, проте, за словами депутата, у нього немає симптомів

Народний депутат Верховної Ради, член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції Вадим Новинський заразився коронавірусом. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву парламентарія у Facebook.

Новинський зазначив, що пройшов тестування на коронавірус в середу, 15 квітня, відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я провести перевірку контактів людей, які захворіли на коронавірус. Тест показав позитивний результат, проте, за словами депутата, у нього немає симптомів, а температура - 36,8. Також комп'ютерна томографія легень не показала жодних відхилення від норми.

"До повторного тестування лікарі поки обережні у висновках і прогнозах, але порадили кілька днів провести в стаціонарі під їх наглядом. Щоб уникнути різного роду пересудів і спекуляцій я вирішив оголосити про це сам", - йдеться в повідомленні.

Народний депутат зазначив, що буде дотримуватися всіх рекомендацій лікарів і режим ізоляції, а все, з ким він контактував, пройдуть тестування на коронавірус.

"Бажаю вам міцного здоров'я! Вірю, що Господь не залишить нас в цей складний кризовий час, і що скоро спільними зусиллями ми пройдемо це випробування", - підсумував Новинський.

У нардепа Новинського підтвердили коронавірус

Як повідомляв APnews раніше, в Україні, за станом на середу, 15 квітня, зафіксовано 3764 випадки захворювання на коронавірус.

Новини партнерів

Кабмін звільнив Желько Марчека з "Укрзалізниці" і призначив нового тимчасового голову
Кабмін переніс терміни призову на службу до армії