У НАН попередили про погіршення ситуації з COVID-19 в Україні через штам "Дельта"

У НАН попередили про погіршення ситуації з COVID-19 в Україні через штам "Дельта"
Читать на русском

За словами вчених, найбільш загрозливою є ситуація в Херсонській та Одеській областях.

Вже з наступного тижня в Україні очікується зростання кількості добових випадків COVID-19. В середньому прогнозується від 1 000 до 1 300 нових випадків коронавірусної інфекції на добу. Погіршення ситуації пов'язують з поширенням штаму "Дельта" в країні.

Про це APnews повідомляє з посиланням на пресслужбу НАН України. Вчені зробили прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні в період з 11 по 24 серпня.

Так за прогнозом фахівців, з 17 серпня очікуються 1 008 нових випадків COVID-19. А станом на 24 серпня - 1 285 нових заражень коронавірусом.

Як говориться в роботі вчених НАН, ризики вибухових темпів зростання захворюваності залишаються суттєвими. При цьому найбільш загрозливою є ситуація в Херсонській та Одеській областях.

"Кількість позитивних тестів на минулому тижні вже виросло в 1,5 рази, і ці темпи можуть бути в найближчі тижні перевершені в міру збільшення частки штаму "Дельта" серед випадків захворювання", - відзначили експерти.

У НАН підкреслили, що захворюваність в Україні зростає помірними, але стабільними темпами. Найвищих темпів зростання захворюваності можна очікувати в момент досягнення штамом "Дельта" частки, близькою до 90% від нових випадків інфекції, вважають вчені.

Раніше APnews повідомляв, в Україні вже зафіксували 147 випадків "Дельта"-штамму коронавірусу.

Новини партнерів

Біль, стомлюваність, слабкість: у Миколаєві виявили 217 випадків побічних реакцій на Covid-вакцину
У Німеччині близько 8500 пацієнтів могли отримати фізрозчин замість вакцини від коронавіруса