У "Нафтогазі" пояснили, чому звільняють Вітренка

У "Нафтогазі" пояснили, чому звільняють Вітренка
Читать на русском

У рамках трансформації "Нафтогаз" оптимізує внутрішню організаційну структуру, функціонал та обов'язки між підрозділами.

У НАК "Нафтогаз України" пояснили скорочення посади і звільнення виконавчого директора компанії Юрія Вітренка через два місяці.

Про це повідомили у "Нафтогазі" на запит DW.

У відповіді компанії йдеться, що у рамках трансформації група "Нафтогаз" оптимізує внутрішню організаційну структуру, функціонал та обов'язки між підрозділами.

Зазначається, що трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів, вибудовує структуру, яка підвищить ефективність групи.

"Зокрема, вже реструктуровано низку функцій дивізіону "Інтегрований газ", довгострокового планування, ринкових досліджень та довгострокового прогнозування, корпоративних комунікацій, загального операційного керівництва тощо. Аналогічно буде реструктуровано функціонал виконавчого директора групи "Нафтогаз", - наголосили в компанії.

Також у "Нафтогазі" повідомили про призначення виконавчого директора з трансформації Отто А. Ватерландера, який тепер відповідає за операційні та трансформаційні процеси.

Зокрема, за впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізації крос-функціональних процесів та розробки баз даних процесів.

Як повідомляв APnews, Вітренко заявив, що його скоро звільнять з посади топ-менеджера "Нафтогазу".

Новини партнерів

Єврокомісія запропонувала нові правила для авіаподорожей: планує відродити безпечний туризм
Головний санлікар Ляшко розповів, коли в Україні запрацює транспорт і запустять внутрішні авіарейси