У НАБУ назвали заяву Венедиктової про Юрченко та ОАСК в Раді маніпуляцією

У НАБУ назвали заяву Венедиктової про Юрченко та ОАСК в Раді маніпуляцією
Читать на русском

Водночас Венедиктова ще 10 серпня знала про ймовірний злочин нардепа

Глава Офісу генпрокурора Ірина Венедиктова перекрутила факти, які стосуються справи суддів Окружного адміністративного суду Києва, і ймовірного отримання хабаря народним депутатом Олександром Юрченком під час виступу у Верховній Раді 15 вересня. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу НАБУ.

У Національному антикорупційному бюро України підкреслили, що слова Венедиктової про те, що НАБУ досі не подало їй документи, які дозволяють заарештувати шістьох суддів ОАСК, - маніпуляція. Проекти клопотань про усунення суддів від роботи, а також дозволу на їх затримання і арешт направили ще 23 липня.

Представники НАБУ підкреслили, що реакції генпрокурора не було, її заступник повідомив про неможливість розгляду таких клопотань. Пізніше Венедиктова повідомила про необхідність надання додаткових матеріалів для обґрунтування поданих доказів.

До передачі справи від Служби безпеки України в НАБУ в липні 2017 року, матеріали розслідування фактично понад рік фізично перебували в Офісі генпрокурора.

"3 серпня нардеп вніс в законопроект заявлені пропозиції. Під час наступних зустрічей з детективом народний депутат підтвердив свою обізнаність з фактом передачі помічникові грошових коштів, а також повідомив, що для їх подальшого схвалення профільним Комітетом ВРУ заявнику необхідно надати ще 200 000 доларів", - додали в НАБУ.

Водночас Венедиктова ще 10 серпня знала про ймовірний злочин нардепа. Матеріали справи повторно надали в Офіс генпрокурора 15 вересня.

Як повідомляв APnews раніше, Національне антикорупційне бюро повідомило, що зібрало достатньо доказів, щоб притягнути до відповідальності за корупцію нардепа. Попередньо, мова йде про депутата від партії "Слуга народу" Олександра Юрченко.

Під Радою агресивні протестуючі мало не "розірвали" нардепа Брагара
Дуділи та перекривали вулицю: у Києві на мітинг вийшли сотні підприємців

Новини партнерів