У МЗС виступили за посилення співпраці ВМС України і НАТО в Чорному морі

У МЗС виступили за посилення співпраці ВМС України і НАТО в Чорному морі
Читать на русском

Такий розмова відбулася з міністром закордонних справ Румунії Богданом Ауреску.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив можливість посилити співпрацю країн НАТО і України в басейні Чорного моря. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу МЗС.

Відповідні розмови Кулеба проводив зі своїм колегою з Румунії Богданом Ауреску. Зустріч пройшла в рамках Анталійського дипломатичного форуму. Ключовим питанням, яке обговорював Кулеба, було обговорення подальших кроків на шляху євроатлантичної інтеграції України.

В рамках цієї розмови глава МЗС запропонував посилити співпрацю військово-морських сил країн-членів НАТО і України в басейні Чорного моря. Однак і крім цього сторони обговорили широке коло питань двосторонніх відносин.

У тому числі йшлося про проведення найближчим часом двосторонніх консультацій з питань освіти, про розвиток прикордонної інфраструктури, а також про створення нових можливостей в торгівлі та інвестиціях між Україною і Румунією.

Раніше Дмитро Кулеба повідомляв, що РФ відвела від України не більше 12 000 військових. А значить, що і загроза для нашої країни залишається.

Новини партнерів

В Ялті затопило крокоділяріум: на свободі могло виявитися близько 50 тварин
В Ірані став відомий переможець президентських виборів