У МЗС України назвали дату зустрічі в "нормандському форматі"

У МЗС України назвали дату зустрічі в "нормандському форматі"
Читать на русском

Дмитро Кулеба очікує, що представники РФ візьмуть участь в переговорах

Зустріч радників "нормандської четвірки" запланована на 28 серпня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МЗС України Дмитра Кулеби.

За його словами, є підстави вважати, що представники Російської Федерації брати участь, тому зустріч пройде в повному складі.

"У нас є всі підстави вважати, що зустріч радників учасників нормандського формату пройде в повному складі з главою МЗС Росії", - заявив Кулеба.

У свою чергу міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що для зустрічі в "нормандському форматі" на рівні глав МЗС необхідно реалізувати рішення, досягнуті в Парижі.

"Для того, щоб ми зустрілися в нормандському форматі у вересні на рівні міністрів закордонних справ, нам треба говорити, яким чином реалізуються рішення, досягнуті в Парижі. Це стосується і перемир'я, і ​​облаштування додаткових пунктів переходів. Ми домовилися про багатьох проектах, які необхідно реалізовувати. Є також ряд економічних і соціальних тем ", - заявив Маас.

При цьому він вказав, що якщо сторонам вдасться реалізувати минулі домовленості, тоді буде можливість обговорити формулу Штайнмайера, вибори на Донбасі та передачу повноважень на кордоні.

Як раніше повідомляв APnews, попередню зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" перенесли через коронавірус.

Новини партнерів

На Черкащині підпалили автопарк: згоріли 10 автобусів, водії без роботи
Учасники "Маршу захисників" запалили фаєри в центрі Києва: що відбувається на Майдані