У МЗС повідомили, скільки часу триватиме розшифровка "чорних скриньок" збитого літака МАУ

У МЗС повідомили, скільки часу триватиме розшифровка "чорних скриньок" збитого літака МАУ
Читать на русском

Експертиза проводитиметься у Франції, але на ній будуть присутні українські експерти

Експертиза "чорних скриньок" українського літака МАУ, який був збитий в Ірані в січні цього року, триватиме не більше 5 днів. Про це повідомив під час спілкування з журналістами заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін 6 липня.

Сама експертиза повинна початися 20 липня. Енін зазначив, що процес може зайняти і менше часу, але відрядження українських експертів, які теж братимуть участь у дослідженні, виписується на 5 днів - з 20 по 25 липня.

“Експертиза дасть змогу завершити технічне розслідування авіакатастрофи поблизу Тегерану… Безумовно, може виникнути певна пауза. Більше того, ми аналізували - на жаль, немає механізмів, передбачених Конвенцією, якими ми б могли спонукати Іран завершити технічне розслідування. Ми просто кажемо: якщо ви не завершите протягом одного року, ви зобов'язані надати проміжний звіт (щодо причин авіакатастрофи - ред.)", - повідомив дипломат.

Нагадаємо, розшифровкою "чорних скриньок" займеться Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації Франції. Раніше APnews писав, що Іран офіційно звернувся до них по допомогу.

Новини партнерів

Жахливе ДТП в Польщі: стали відомі подробиці про постраждалих українців
Як не повторити долю заарештованих в Греції українців - поради експерта з туризму