У МВС вважають диверсію однією з основних версій масових пожеж в Україні

У МВС вважають диверсію однією з основних версій масових пожеж в Україні
Читать на русском

Зорян Шкіряк вважає, що подібні диверсії спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні

Правоохоронці розглядають кілька версій пожеж у Чорнобильській зоні відчуження та в Житомирській області, одна з яких - навмисний підпал. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка в ефірі телеканалу "НАШ".

За його словами, подібні диверсії спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні під час карантину, щоб посилити паніку серед населення.

"Головний версії, які озвучив міністра внутрішніх справ Арсен Аваков, це погодні умови. Зима була сухою і сьогодні торфовища і трав'яний настил, як порох, тому горять від однієї іскри. Також ми розглядаємо версію навмисного підпалу, диверсії, яка спрямована на дестабілізацію ситуації в умовах коронавірусу для посилення паніки та істерії серед українців", - зазначив Шкіряк.

При цьому він вказав, що ненавмисні пожежі також не виключені.

"Україна сьогодні протистоять на трьох фронтах: боротьба з російською агресією, боротьба з коронавірусом та боротьба з пожежами. Не виключені й ненавмисні пожежі, які викликані людським фактором, але це теж шкідництво і навіть якщо людина не хотіла нашкодити, а використовував це для якихось особистих цілей, але завдала шкоди державі", - підсумував радник глави МВС.

Як раніше повідомляв APnews, підрозділи ДСНС продовжують гасити пожежі в Чорнобильській зоні відчуження. Гасіння пожеж тривають на території Корогодського, Луб'янського, Паришівського, Дитятківського і Денісовицького лісництв.

Новини партнерів

Весна, коронавірус, паніка: психіатр пояснив, чи з'явиться в період пандемії більше вбивць
У Житомирському військовому інституті військові захворіли на коронавірус