У МВС розповіли, скільки українців не носять маски

У МВС розповіли, скільки українців не носять маски
Читать на русском

Незважаючи на штрафи, багато українців продовжують саботувати карантин.

Близько 10% українців не носять засоби індивідуального захисту. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю заступника голови МВС Антона Геращенко "Радіо НВ".

Коментуючи закон про адміністративну відповідальність за неносіння маски, політик заявив, що більшість українців намагаються не порушувати «старі/нові» правила карантину.

«Близько 90% українців зараз використовують захисні маски для обличчя. Прийнято рішення у перші дні після вступу у силу цього закону, - він вступив у суботу - займатися питаннями попередження: тобто, якщо поліцейський бачить людину без маски, то попереджає про відповідальність», - розповів Антон Геращенко.

Як уточнив заступник голови МВС, у цілому за дотриманням правил карантину в Україні спостерігають 30 тисяч поліцейських. Однак, - додав Антон Геращенко, - окремі положення закону є недосконалими.

«Хоча закон теж недосконалий. Наприклад, сказано, що необхідно, щоб в громадських місцях все-таки були в масках. Але при цьому працюють кафе і ресторани. Я ще не знаю способу, як можна перебувати у кафе і їсти через маску», - додав політик.

Раніше APnews повідомляв, українців покарають за неносіння маски: МОЗ озвучив розмір штрафів.

Новини партнерів

"Коронавірус позаду!": Єрмак вилікувався від COVID-19 і повернувся до роботи
Під Запоріжжям заживо згоріли двоє людей: фото