В МВС пояснили кримінальну справу через карантин в Черкасах

В МВС пояснили кримінальну справу через карантин в Черкасах
Читать на русском

Правоохоронці нагадали, що Черкаси не виняток, тому повинні дотримуватися тих самих правил і розпорядження Кабміну, що і інші міста

Карантин для запобігання поширенню коронавірусу covid-19 діє по всій території України без винятків. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву радник міністра внутрішніх справ Івана Варченка в ефірі телеканалу "НАШ".

"Україна - це єдина унітарна країна, на території якої діють закони та розпорядження органів державної влади, і відповідно діють по всій території без винятку. Представники місцевої влади, які забувають, що вони є частиною України та знаходяться на її території, повинні це зрозуміти та понести відповідальність за свої дії, якщо вони порушили ці закони та нормативну базу. Я нагадаю, що по всій Україні діє постанови Кабінету міністрів №211, яка встановлює в інтересах захисту життя і здоров'я громадян України в усіх населених пунктах встановлює правила поведінки, які розроблені, в тому числі з огляду на трагічні історії у світі, і дозволяють бути більш ефективними в боротьбі з цією хворобою", - зазначив Варченко.

При цьому він вказав, що встановлені правила та обмеження може скасувати тільки Кабінет міністрів.

Як раніше повідомляв APnews, правоохоронці відкрили кримінальне провадження та притягнуть винних у порушенні карантинних обмежень по статті 325 "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь" Кримінального кодексу України.

Новини партнерів

Мер Черкас про погрози Авакова: Мене ніякими кримінальними справами не залякати
Світовий банк виділив додаткові 150 млн доларів Україні