У МВС повідомили, коли в Україні очікується пік епідемії коронавірусу

У МВС повідомили, коли в Україні очікується пік епідемії коронавірусу
Читать на русском

За словами Антона Геращенко, пік епідемії припадає на період між 15 і 25 квітня.

В Україні пік епідемії коронавірусу очікується в період між 15 і 25 квітня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко у Facebook.

Міністр зазначив, що якщо порівнювати динаміку виявлення заражених Covid-19 в Україні та в Іспанії, то в нашій країні пік епідемії повинен припасти на період між 15 і 25 квітня.

"Україну чекають важкі часи від спалаху епідемії. Але не варто займатися самообманом, важкі часи ще попереду. Порівняйте динаміку виявлення інфікованих в Україні та в Іспанії. 28 лютого в Іспанії було виявлено лише 33 інфікованих. А вже через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу. Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня", - наголосив Геращенко.

За його словами, є ймовірність, що карантин в Україні можуть продовжити до 15 травня.

Він також наголосив, що епідемія може зупинитися лише тоді, коли інфікований, до моменту виявлення у нього коронавірусу, за статистикою, встигає заразити менше однієї людини.

"Головна, а по суті, єдина задача карантину - це зупинити розкручування епідемії в геометричній прогресії, коли кожен заражений, перед встановленням діагнозу встигав заразити інших 3-4 людини. Епідемія зупиняється лише тоді, коли інфікований, до моменту виявлення у нього захворювання, за статистикою, встигає заразити менше однієї людини", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews, в Києві понад 60 людей втекли з-під обсервації в готелі.

Новини партнерів

НАТО схвалить новий пакет допомоги для України
Здоровим "можна" - хворим ні: як і за що каратимуть і штрафуватимуть українців на карантині