У МВФ сподіваються на швидкі переговори в Україні

У МВФ сподіваються на швидкі переговори в Україні
Читать на русском

Директор управлінн МВФ з питань Європи Пол Томсен відзначив досягнення України у стабілізації економіки

Під час зустрічі з українським керівництвом місія МВФ, насамперед, обговорить питання очищення банківського сектору. Загалом, в організації сподіваються на швидке завершення переговорів місії, повідомив виданню Голос Америки Директор управління МВФ з питань Європи Пол Томсен, передає УНІАН.

Він зауважив певні досягнення України у стабілізації економіки, але й відзначив розчарування, зокрема – у подоланні корупції й державного управління. "Гадаю, за останні роки Україна дуже успішно стабілізувала макроекономіку, провадить гарну фіскальну політику, гарну монетарну політику, забезпечує незалежність центрального банку, почала очищення фінансового сектору. Гадаю, це дуже добре», – сказав Томсен.

Представник МВФ вважає, що Україна не так добре просувається у структурних реформах, а протягом останніх років «розвиток подій розчарував» «Нас особливо непокоять питання корупції та управління і я гадаю, що новий уряд має посилити зусилля в цій сфері», – наголосив він. Нагадаємо, місія МВФ прибуде в Україну 14 листопада та обговорить з українським керівництвом нову трирічну програму розширеного кредитування на зміну програми «стенд бай».

Верховна Рада посилила відповідальність за фальсифікацію ліків
Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про ринок землі

Новини партнерів