У МОЗ розповіли, яка категорія хворих на COVID-19 має показник смертності понад 75%

У МОЗ розповіли, яка категорія хворих на COVID-19 має показник смертності понад 75%
Читать на русском

Степанов зазначив, що коронавірус набирає обертів, тому слід мобілізуватись.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що 75,7% із загальної кількості летальних випадків припадає на хворих коронавірусом людей віком понад 65 років. Про це APnews пише з посиланням на МОЗ.

Так, очільник МОЗ зазначив, що коронавірус набирає обертів, тому слід мобілізуватись.

"Коронавірусна хвороба не відступає, а навпаки, набирає обертів. Тому для продовження боротьби з COVID-19 зараз важливо всім мобілізуватися та дотримуватися всіх протиепідемічних правил, які встановлені в державі. Особливо це стосується людей віком понад 65 років, адже 75,7% із загальної кількості летальних випадків – це громадяни саме цієї вікової категорії", - заявив Степанов.

Саме через це, людям віком понад 65 років не рекомендовано без нагальної потреби не виходити з дому, зокрема це стосується відвідування місць великого скупчення людей.

Інших громадян закликають користуватися масками, дезінфікувати руки антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні за останню добу на коронавірус захворіла 5231 людина, при цьому зафіксовано 90 летальних випадків.

Новини партнерів

У Хмельницькій області п'ятеро людей отруїлися чадним газом, серед них троє дітей
Без світла та даху над головою. Негода знеструмила десятки міст у різних областях України та пошкодила будівлі