У МОЗ розповіли, як проголосувати на виборах під час самоізоляції

У МОЗ розповіли, як проголосувати на виборах під час самоізоляції
Читать на русском

Степанов закликав заздалегідь потурбуватися про необхідні медичні документи, щоб мати можливість проголосувати за місцем перебування.

Громадяни, що перебувають на самоізоляції й хочуть проголосувати за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня, мають подати відповідну заяву з довідкою про стан здоров'я до 20 години 23 жовтня. Про це APnews пише з посилання на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова на брифінгу 17 жовтня.

"Виборцям, які бажають проголосувати за місцем перебування, треба не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів, це буде 23 жовтня, подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан здоров'я. Це необхідно, щоб відповідна виборча дільниця на своєму засіданні прийняла рішення щодо їхнього включення до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування", - заявив голова МОЗ.

При цьому, перед цим лікар або заклад охорони здоров'я має видати хворому або виписку з медичної картки амбулаторного хворого, або витяг з реєстру медичних записів про направлення та рецептів електронної системи охорони здоров'я.

Степанов зазначив, що слід подбати про необхідні медичні документи заздалегідь, щоб мати можливість проголосувати за місцем перебування.

Як повідомляв APnews раніше, астролог попередила, що у день виборів на українців чекає величезна небезпека.

Новини партнерів

Герой мему про йо**ний степлер йде на вибори від «Батьківщини»
В Україні новий антирекорд: за добу 6410 нових випадків COVID-19