У МОЗ розповіли, що робити, якщо вимагають гроші за лікування COVID-19

У МОЗ розповіли, що робити, якщо вимагають гроші за лікування COVID-19
Читать на русском

Віктор Ляшко запевнив, що в державній лікарні лікування COVID-19 безкоштовно

Лікування коронавірусу в державній лікарні має бути безкоштовним, а якщо за це вимагають гроші, то необхідно телефонувати на гарячу лінію Національної служби здоров'я. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря, заступник міністра охорони здоров'я Віктора Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У випадку, якщо щось відбувається не так, треба дзвонити на гарячу лінію Національної служби здоров'я України (16-77) та там розповісти про свій випадок. Працівники Національної служби здоров'я України мають свої територіальні підрозділи, вони розглянуть ці випадки та розв'яжуть питання ", - заявив санлікар.

При цьому він нагадав, що держава укладає контракти з лікарнями та покриває вартість лікування пацієнтів від COVID-19.

"Це так званий "ковідний пакет", на який Національна служба здоров'я України укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти. Ці кошти перекривають доплати лікарям - 300% до зарплати, а також покривають медичні вибори та медичні засоби, які використовуються для лікування хворого з коронавірусом", - підсумував Ляшко.

Як раніше повідомляв APnews, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що 75,7% із загальної кількості летальних випадків припадає на хворих на коронавірус людей старше 65 років.

Новини партнерів

Землю накриє одна з найпотужніших магнітних бурь цього року
В Івано-Франківську від коронавірусу помер 8-річний хлопчик