У МОЗ розповіли, що робити українцям без декларації з лікарем під час пандемії коронавірусу

У МОЗ розповіли, що робити українцям без декларації з лікарем під час пандемії коронавірусу
Читать на русском

Максим Степанов закликав українців підписати декларацію з сімейним лікарем онлайн

Українцям, які не підписали декларацію з сімейним лікарем, при появі симптомів інфікування коронавірусом covid-19 необхідно телефонувати за номером 103. Про це повідомляє APnews з посиланням на брифінг міністра охорони здоров'я Максима Степанова в п'ятницю, 17 квітня.

За його словами, ніхто не залишиться без допомоги медиків.

"Якщо у вас є симптоми коронавірусу - підвищена температура, сухий кашель, утруднене дихання - і у вас не укладено договір з сімейним лікарем, радимо відразу дзвонити на 103 і розповісти про свою симптоматиці", - заявив Степанов.

При цьому він вказав, що якщо стан пацієнта важкий, то до нього приїде екстрена швидка допомоги, якщо ж стан пацієнта задовільний, то до нього приїде мобільна бригада, яка зробить ПЛР-тест.

"Також внесені зміни щодо алгоритму укладення договору з сімейним лікарем. Він суттєво спрощений. Тому радимо укладати договори з сімейним лікарем. Все можна зробити в режимі онлайн сьогодні", - підсумував глава МОЗ.

Як раніше повідомляв APnews, в Україні кількість підтверджених випадків коронавірусу досягло 4662 осіб, з них 125 летальних.

Новини партнерів

У Києві зараз "солянка" із таблиці Менделєєва: еколог назвав три причини критичного стану повітря
В Україні зафіксовано понад півтисячі випадків за добу, 125 смертей: коронавірусна статистика