У МОЗ розповіли, коли українців почнуть вакцинувати від COVID-19

У МОЗ розповіли, коли українців почнуть вакцинувати від COVID-19
Читать на русском

Максим Степанов зазначив, що Україна отримає вакцину в рамках ініціативи COVAX на початку наступного року.

Вакцинацію українців від COVID-19 планують почати вже в лютому 2021 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

"Ми намагаємося, щоб ці вакцини прийшли в Україну якомога раніше. Поставили собі за мету, щоб перше вакцинації ми почали, починаючи з лютого наступного року", - заявив міністр.

При цьому він вказав, що в Міністерстві охорони здоров'я вже опрацьовують пропозиції від компаній-виробників, чия вакцина пройшла необхідні клінічні випробування.

"Зараз ми наполегливо працюємо з виробниками, в яких ми будемо закуповувати вакцини. Це все виробники, які зараз проходять стадію сертифікації своїх вакцин і пройшли всі клінічні випробування. У нас вже є все пропозиції, зараз просто їх відшліфовуємо", - пояснив Степанов.

Крім того, він нагадав, що Україна отримає вакцину в рамках ініціативи COVAX на початку наступного року.

"За попередніми оцінками першу партію вакцини ми повинні отримати в першому півріччі наступного року. Розраховуємо на кінець першого кварталу - початок другого ... З нашого боку підписані всі необхідні документи, ми отримали схвалення нашої технічної заявки", - підсумував глава МОЗ.

Як раніше повідомляв APnews, голова Верховної Ради Дмитро Разумков не буде вакцинуватися від COVID-19.

Новини партнерів

Спали на стільцях в оточенні поліції: як ФОПи ночували на Майдані і що відбувається зараз
У Дніпрі під час пожежі в приватному будинку загинули три людини