У МОЗ розповіли, чому людям старше 60 заборонено виходити на вулицю

У МОЗ розповіли, чому людям старше 60 заборонено виходити на вулицю
Читать на русском

Майже у всіх людей старше 60 років є хронічні захворювання. А наявність такого при зараженні коронавірусом призводить до несумісного з життям стану

Згідно з постановою Кабміну, з 6 квітня людям старше 60 заборонено залишати місце самоізоляції. У МОЗ пояснили таке рішення тим, що у людей цього віку найчастіше є хронічні захворювання. Про це APnews повідомляє, посилаючись на заяву головного санітарного лікаря України Віктор Ляшка на брифінгу.

Ляшко навів приклад нещодавньої статистики по смертності в Україні. Згідно з нею, за останні 24 години мінімум 4 людини старше 60 мали хронічні захворювання, що при зараженні Covid-19 значно погіршило їх стан і призвело до смерті.

"У більшості людей старше 60 років в Україні, на жаль, є хронічні захворювання. Ці хронічні захворювання призводять до несумісних з життям станів при підключенні коронавірусної хвороби. Для того, щоб виключити ризик інфікування людей старше 60 років, які мають хронічні захворювання і без них, було прийнято рішення заборонити їм виходити за межі свого будинку. Це обмежить ризик інфікування і врятує життя нашим громадянам", - пояснив заступник міністра.

Раніше APNews повідомляв про всі нові обмеження режиму посиленого карантину.

Нагадаємо, що станом на 6 квітня в Україні вже майже 40 смертей від коронавірусу, а найбільше інфікованих у Чернівецькій області.

Новини партнерів

Українці побачать Рожевий Супермісяць, який буде найяскравішим за рік
Рятувальники показали страшні наслідки пожеж в Україні