У МОЗ прийняли новий медичний протокол: як він вплине на спортивні заходи України

У МОЗ прийняли новий медичний протокол: як він вплине на спортивні заходи України
Читать на русском

Тепер на стадіон можна буде потрапити тільки з посвідченням особи.

Кабінет міністрів схвалив зміни в медичному протоколі, які визначають правила проведення масових заходів в Україні в умовах карантину. У цю категорію, природно, входять і спортивні події, тому редакція APnews вирішила розповісти, як саме зміняться правила відвідування стадіонах в умовах пандемії.

Зміни видно ще на стадії придбання квитків. По-перше, купити їх в касах стадіонів тепер не можна - доступний тільки замовлення онлайн. На самих квитках будуть вказуватися персональні дані вболівальника, оскільки потрапити на своє місце можна буде тільки при наданні документа, який засвідчить вашу особистість.

Також безпосередньо на вході потрібно буде обов'язково пройти температурний скринінг. На самому стадіоні дистанція між уболівальниками не повинна бути менше півтора метра при стоячому розміщенні. Взагалі ж одна людина - це п'ять квадратних метрів порожнього простору навколо. Зрозуміло, протягом гри вболівальники повинні знаходитися в масках і не знімати їх.

Що стосується фанатів, то їх на відповідному секторі не може бути більше ніж 25% від максимальної заповнюваності. А сам фан-сектор не повинен перевищувати 5% від загальної місткості стадіону. І найголовніше - всі ці обмеження поширюються не на всю територію країни.

Так, якщо спортивна подія проходить в регіоні з "зеленим" чи "жовтим" рівнем епідситуації, то доступ на нього проходить відповідно до викладених вище правилами. Різниця між цими двома зонами в тому, що в "жовтій" дозволені тільки матчі професійних команд. Ну а в "червоній" зоні змагання як і раніше будуть проходити без глядачів. При цьому у клубів все ще буде можливість відмовити в доступі на стадіон навіть якщо епідеміологічна ситуація дозволятиме зворотне.

Читайте також:
Побита в потязі "Укрзалізниці" журналістка знялася в кліпі реп-виконавиці Alyona Alyona
Перевірку позицій ЗСУ біля Горлівки з бойовиками "ДНР" офіційно скасували

Новини партнерів