У МОЗ пояснили збільшення кількості госпіталізацій через COVID-19

У МОЗ пояснили збільшення кількості госпіталізацій через COVID-19
Читать на русском

За минулу добу госпіталізували 134 пацієнта з коронавірусом

У Міністерстві охорони здоров'я пояснили зростання кількості госпіталізацій хворих на COVID-19 та закликали не робити передчасних висновків. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Так, за словами Степанова, рішення щодо госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом приймає виключно лікар, зважаючи на стан, перебіг хвороби та супутні захворювання. Проте робити висновки про кількість госпіталізованих не потрібно по одному дню.

"Рішення щодо госпіталізації приймає безпосередньо лікар. Він приймає це рішення виходячи зі стандартів надання допомоги затверджених МОЗ. Рішення приймається з таких чинників, як стан, перебіг хвороби, чи немає супутніх захворювань. Це рішення, що приймає виключно лікар. Щодо кількості госпіталізацій, я вважаю, що ми не можемо робити висновки по одному дню, наприклад, сьогодні 134 особи були госпіталізовані. Якщо дивитися на загальну кількість госпіталізацій та заповненість ліжок в цілому по Україні, то цей показник не перевищує 15%", - розповів Степанов, відповідаючи на запитання, чому збільшилась кількість госпіталізацій, адже у четвер вона сягала 313 осіб.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні кількість хворих на COVID-19 перевищила 15 тисяч - 391 людина померла.

Новини партнерів

Послаблення карантину з 11 травня: Ляшко розповів, що саме почне працювати в Україні
Чотири авіакомпанії відновили продаж квитків на рейси з України