У МОЗ пояснили, як українцям з COVID-19 проголосувати на місцевих виборах

У МОЗ пояснили, як українцям з COVID-19 проголосувати на місцевих виборах
Читать на русском

Максим Степанов заявив, що після відповідного звернення в день виборів додому до виборця з коронавірусів приїде комісія з усіма засобами індивідуального захисту.

Українці, які на момент проведення місцевих виборів хворітимуть на коронавірус, зможуть проголосувати з дому. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МОЗ Максима Степанова.

За його словами, щоб скористатися такою послугою треба всього лише звернутися до територіальної виборчої комісії до 20:00 23 жовтня.

"Звичайно, зможуть, це конституційне право будь-якого громадянина брати участь у виборах. Якщо людина хворіє COVID-19, він повинен звернутися до територіальної виборчої комісії до 20:00 останньої п'ятниці перед днем ​​голосування і залишити заяву, що хоче проголосувати у себе вдома у зв'язку коронавірусною хворобою", - пояснив Степанов.

При цьому він зазначив, що 25 жовтня, на коли заплановані вибори, додому до виборця приїде комісія з усіма засобами індивідуального захисту.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів України затвердив ряд протиепідемічних заходів для організації та проведення місцевих виборів, вони передбачають дезінфекцію на виборчих дільницях, температурний скринінг та інше

Булінг та насильницький контент: голова ЮНІСЕФ в Україні розповіла про ризики онлайн-ігор для дітей
"Домосід" Денис Беринчик проведе восьмий бій поспіль в Україні

Новини партнерів