Закриють майже все: у МОЗ пояснили, як буде працювати карантин вихідного дня в Україні

Закриють майже все: у МОЗ пояснили, як буде працювати карантин вихідного дня в Україні
Читать на русском

Максим Степанов зазначив, що МОЗ дозволить працювати тільки продуктовим магазинам, аптекам, транспорту, АЗС та ветеринарним аптекам

Міністерство охорони здоров'я в рамках карантину вихідного дня має намір закрити торгово-розважальні центри, а кафе і ресторани працюватимуть "на винос". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МОЗ Максим Степанов.

"Розуміючи, що у нас крім COVID-19, у нас є не дуже хороші справи в економіці, ми розуміємо, що повний локдаун буде складно перенести малому і середньому бізнесу, ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні, в суботу та неділю, починаючи з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, щоб працювали тільки продуктові магазини, аптеки, залишився працювати транспорт, АЗС, ветеринарні аптеки", - заявив Степанов.

За його словами, на вихідних працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, АЗС та ветеринарні аптеки, а решта магазинів, торгово-розважальні центри рекомендують закрити.

"Це стосується і розважальних установ, будь-яких розважальних подій, щоб вони в суботу і неділю не відбувалися", - зазначив глава МОЗ.

При цьому він пояснив, що дане рішення прийнято, щоб розірвати ланцюг передачі COVID-19, але водночас Міністерство охорони здоров'я намагається "знайти баланс і не зупиняти повністю всю економіку".

Як раніше повідомляв APnews, в Україні почали діяти нові карантинні зони. Варто зазначити, що серед розподілених регіонів більше жоден з них не відповідає критеріям "зеленої" і "жовтої" зон.

Новини партнерів

В одній із лікарень на Полтавщині важких пацієнтів з COVID-19 переносили на руках - відео
По всій Україні зникли "зелені" і "жовті" зони: нове карантинне зонування