У МОЗ пояснили, чи буде працювати транспорт під час нового локдауна

У МОЗ пояснили, чи буде працювати транспорт під час нового локдауна
Читать на русском

Максим Степанов зазначив, що необхідно дотримуватися карантинних заходів

Громадський транспорт можуть не зупиняти в разі посилення карантину в Україні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, громадський транспорт важливий для людей.

"Щодо конкретних обмежень і питання транспорту. Ми розуміємо, що якою б жорсткий карантин ні, проте залишаються об'єкти критичної інфраструктури, де працюють люди, які повинні добиратися до роботи. Це стосується лікарів, медичних працівників та інших категорій громадян", - заявив міністр.

При цьому він вказав, що необхідно чітко виконувати карантинні заходи.

"Наприклад, візьмемо карантин вихідного дня. Уявімо, що його все без винятку дотримуються, всі повністю закрито. Навіть при роботі громадського транспорту людям нікуди їхати. Це тільки продуктовий магазин або аптека, яка дуже часто розташована біля будинку. І просто в транспорті не буде навіть теоретично якогось скупчення людей. якщо ми говоримо, що люди переміщаються в транспорті в невеликій кількості, наприклад в маршрутці, то ризик інфікування, якщо вони дотримуються всіх правил, знаходяться в масці, дуже-дуже низький", - підсумував Степанов.

Як раніше повідомляв APnews, підставою для введення локдауна в Україні може бути тільки заповненість ліжок в лікарнях більш ніж на 75%.

Новини партнерів

Де дивитися біатлон: розклад виступів українських спортсменів на етапі Кубка світу в Фінляндії
В 2021 році на обслуговування Зеленського та ОП витратять 45000000 доларів