У МОЗ озвучили умови скасування COVID-карантину в Україні

У МОЗ озвучили умови скасування COVID-карантину в Україні
Читать на русском

Віктор Ляшко нагадав українцям про необхідність вакцинації

Карантин в Україні зможуть скасувати тільки при наявності повної вакцинації проти COVID-19 не менше 70% населення. Європейські країни змогли досягти такого показника за чотири-п'ять місяців.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера".

За його словами, повний курс щеплень від COVID-19 в Україні пройшли 30% від усього населення.

"Це мало. Нам потрібно не менше 70%, щоб ми могли з перспективою дивитися в проходження будь-якої хвилі коронавірусу та будь-якого зростання захворюваності. Що потрібно зробити? Просто прийти та вакцинуватися", - підкреслив Ляшко.

Він вказав, що українців будуть переконувати вакцинуватися, щоб менше ніж через півроку досягти необхідного показника.

"Країни європейського регіону, які почали вакцинацію раніше, за 4-5 місяців дійшли до порога 70%. Решта підсилюють роль держави, щоб збільшити кількість вакцинованих серед 30%, які не хочуть або бояться. Ця статистика підтверджує, що 70% українців будуть вакциновані від коронавірусу. Далі будемо переконувати та говорити", - пояснив глава МОЗ.

При цьому він вказав, що коли в Україні досягнуть поставленої мети, тоді можна буде скасувати карантин.

Як раніше повідомляв APnews, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що українці, які виявляються в реанімації під кисневими масками, самі зізнаються, що мають підроблений сертифікат про вакцинацію. За його словами, вони навіть називають імена "постачальників".

Новини партнерів

Збірна України в листопаді зіграє з Італією та Угорщиною
Підроблені COVID-сертифікати сестер Савченко: "слуга народу" показала відео з аеропорту "Бориспіль"