У МОЗ назвали вакцину, яка на 96% запобігає госпіталізації при коронавірусі

У МОЗ назвали вакцину, яка на 96% запобігає госпіталізації при коронавірусі
Читать на русском

Щепились нею вже майже 1,18 млн українців.

У Міністерстві охорони здоров’я назвали вакцину, яка на 98% запобігає смертності при COVID-19, на 96% - госпіталізації та на 94% симптоматичній хворобі. Мова йде про вакцину китайського виробництва CoronaVac.

Про це APnews пише з посиланням на дані МОЗ.

Зазначено, що такі результати показало дослідження на 128 тис. медичних працівників в Індонезії, яких щепили від COVID-19 вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech із січня по березень 2021 року.

"CoronaVac — це інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, «знешкоджений» вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Це стара і добре вивчена технологія", - наголосили у міністерстві.

Додали, що першу інактивовану вакцину від поліомієліту створили ще в 1955 році. А вже сьогодні так працюють деякі вакцини від грипу, сказу, кліщового енцефаліту.

МОЗ підкреслило, що вакцина CoronaVac безпечна, бо не містить живих компонентів вірусу та пройшла суворі, добре контрольовані дослідження.

Станом на 10 серпня Україна отримала 5 677 756 доз вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech. А щепились нею майже 1,18 млн українців.

Новини партнерів

Дрифт на Софійській площі: прокуратура хоче вилучити гоночні автомобілі
У Черкаській області молодик зірвав і спалив прапор України - тепер йому загрожує до 3 років в'язниці