У МОЗ назвали 14 областей, які ще не готові до послаблення карантину: список

У МОЗ назвали 14 областей, які ще не готові до послаблення карантину: список
Читать на русском

Перехід областей до наступного етапу карантину можливий за умови відповідності епідситуації визначеним критеріям.

Станом на вівторок, 23 червня, в Україні ще 14 регіонів не готові до послаблення карантину через загрозу коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я.

У повідомленні йдеться, що перехід 14 областей України на пом’якшений карантин можливий лише за умови, якщо епідеміологічна ситуація відповідатиме певним критеріям.

"Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні", - наголосили в МОЗ.

Як свідчать дані відомства, станом на 23 червня показники для послаблення протиепідемічних заходів не відповідають нормі у таких областях: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька.

Як повідомляв APnews, Київ та Вінниця готові до пом’якшення карантину.

Новини партнерів

Зруйнований вибухом будинок у Києві: мешканців верхніх поверхів не пустять забрати речі і домашніх тварин
Спецслужби офіційно завершили рятувальну операцію в будинку, що вибухнув у Києві