У МОЗ хочуть наростити темпи вакцинації від COVID до 1,5 млн щеплень на тиждень

У МОЗ хочуть наростити темпи вакцинації від COVID до 1,5 млн щеплень на тиждень
Читать на русском

На цей час добовий рекорд по вакцинації становить 193 тисячі вакцинацій.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко поставив нову мету перед медиками - підняти темпи вакцинації від коронавірусу в Україні до півтора мільйона щеплень в тиждень. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу МОЗ.

Так, глава МОЗ випустив доручення, згідно з яким в регіонах України встановлені нові цільові показники по охопленню вакцинацією від COVID-19 на рівні 1,5 мільйона щеплень в тиждень.

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яке цілком може виконати. Всі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад, Полтавська та Херсонська області вже довели здатність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - заявив Ляшко.

При цьому на цей час добовий рекорд по вакцинації становить 193 000 щеплень в добу. Також зазначається, що з моменту переходу Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областей в "червону" зону кількість щеплень від коронавірусу там збільшилася вдвічі.

Також глава МОЗ окремо підкреслив, що головним завданням місцевої влади є збільшення числа центрів вакцинації. Також в їх завдання входить зробити графіки таких центрів максимально зручними для населення.

Раніше APnews повідомляв, що вперше за всю пандемію від COVID-19 в Україні померли понад півтисячі людей. Минулий "рекорд" по смертності був зафіксований в квітні цього року.

Новини партнерів

Смерть брата покійного мера Кривого Рогу розслідують як умисне вбивство
У ПФУ розповіли, скільки пенсіонерів отримують понад 10000 грн пенсії