У МОЗ допускають перекваліфікацію медиків

У МОЗ допускають перекваліфікацію медиків
Читать на русском

Наразі в Україні не вистачає реанімаційних медсестер і анестезіологів.

Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість перекваліфікації лікарів у найкоротші терміни в ті спеціальності, яких не вистачає для боротьби з коронавірусом. Про це на брифінгу в суботу, 28 березня, заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Відповідаючи на питання, чи можливо в найкоротші терміни перекваліфікувати лікарів інших спеціальностей, яких не вистачає, якщо зараз не вистачає реанімаційних медсестер і анестезіологів, заступник міністра повідомив про розгляд цього питання.

"Це розглядається (питання перекваліфікації лікарів, яких поки не вистачає) і на рівні керівних обласних структурних підрозділів з охорони здоров'я, вони визначили заклади, в яких буде проходити госпіталізація хворих з коронавірусною хворобою, а також розглядається питання поповнення бригад, які можуть надавати ту чи іншу медичну допомогу, в тому числі і в відділеннях інтенсивної терапії", - зазначив він.

Ляшко також повідомив про співпрацю з академією медичних наук, медичними університетами, з іншими закладами охорони здоров'я.

Як повідомляв APnews раніше, найближчим часом очікується поставка засобів індивідуального захисту для медиків, які працюють із хворими на коронавірус.

Новини партнерів

На Буковині кількість хворих коронавірусом зросла до 59 чоловік - троє у важкому стані
Найближчим часом очікується поставка засобів індивідуального захисту для медиків, - Ляшко