У Москві помер музикант гурту "Сплін"

У Москві помер музикант гурту "Сплін"
Читать на русском

За інформацією у ЗМІ, причиною смерті стали проблеми з серцем.

У Москві на 52 році життя помер композитор, аранжувальник та музикант багатьох гуртів, у тому числі "Сплін" та "Колібрі" Олег Еміров.

Про це повідомила пресслужба гурту "Колібрі" у Facebook. Пише APnews.

"У нас велике горе. Сьогодні вночі помер наш дорогий друг Олег Еміров. Музикант рідкісного та великого дару, найвищого рівня культури, мудрий друг, надійний товариш", - повідомив музичний колектив.

Як пишуть російські ЗМІ, причиною смерті стали проблеми із серцем.

Довідка

Олег Еміров народився 8 вересня 1971 року у тоді ще Ленінграді. У 17 років закінчив музичну школу при Ленінградській консерваторії імені Римського-Корсакова. А у 28 років став першим штатним композитором, аранжувальником та саунд-продюсером телеканалу НТВ. Крім того, композитор створив звукове оформлення телеканалів "ТНТ" та "ТВ-Центр". Також він створив соундтрек для українських каналів К-1 і К-2.

На рахунку Емірова десятки звукових оформлень до різних російських передач, серед яких "Намедні", "Програма максимум", "Школа лихослів'я" та "Великий брат".

Крім того, Олег Еміров працював як регент на студії "Куриться рекордс". Співпрацював як аранжувальник та клавішник з групами "Колібрі", "Сплін", Tequilajazzz та іншими. Музикант брав участь у створенні таких альбомів, як "Резонанс. Частина 1" гурту "Сплін", "Вище осені" та "Журнал живого" Tequilajazzz.

Раніше APnews повідомляв, не стало найталановитішого українського композитора та музиканта, учасника музичного колективу з Києва "Хорея Козацька" Данила Перцова. Йому було лише 48 років.

Новини партнерів

Міністр оборони: Росія може вторгнутися в Україну, якщо побачить, що суспільство "качає" паніка
Зростальний Місяць в грудні 2021: поради та категоричні заборони