У МОН заявили про підвищення зарплат вчителям вже з 1 січня 2021 року

У МОН заявили про підвищення зарплат вчителям вже з 1 січня 2021 року
Читать на русском

Зазначили, що посадові оклади за 2021 рік збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня.

Зарплати освітян в Україні зростатимуть, і вже з 1 січня 2021 року очікується підвищення на 20%. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра освіти Сергія Шкарлета.

За його словами, у проєкті держбюджету вказано, що посадові оклади працівників сфери освіти за Єдиною тарифною сіткою у 2021 році збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня.

“Отже, з січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, в тому числі галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%. Це збалансований і фінансово забезпечений проєкт бюджету”, - зазначив міністр.

На це, за його словами, у проекті бюджету передбачено виділення на галузь освіти 173,8 млрд гривень, що на 34 млрд грн більше, ніж цьогоріч.

Шкарлет також наголосив, що цьогоріч вдалось збільшити посадові оклади всіх працівників бюджетної сфери, зокрема педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників з 1 вересня 2020 року на 5,8%.

Раніше APmews писав, що у МОН назвали три аргументи на користь 12-річної системи освіти в школах, її можуть ввести в Україні.

Новини партнерів

Сплутали зі звіром: на Одещині чоловіка помилково застрелили на полюванні
В Україні знову погіршилася статистика по COVID-19: скільки людей захворіло