У МОН відповіли на критику нового харчування школярів: Відповідальність лежить на керівниках шкіл

У МОН відповіли на критику нового харчування школярів: Відповідальність лежить на керівниках шкіл
Ексклюзив
Читать на русском

З 1 січня 2022 року школярів почали годувати "більш здоровою" їжею, але батьки скаржаться, що діти повертаються додому голодними, бо їм не смакує

Нова система харчування в українських школах піддалася великій кількості критики. Багато дітей та їхніх батьків залишились незадоволеними новим, "більш здоровим" меню.

У відповідь на запит APnews у Міністерстві освіти та науки відповіли на основні зауваження.

В чому суть проблеми?

Нагадаємо, школам дали два варіанти на вибір: використати меню, розроблене МОЗ з профільними фахівцями - де присутні такі страви як Мінестроне, Бланманже, Мак енд Чіз, або ж розробити своє меню, що відповідатиме новим стандартам. Більшість обрали друге, і батьки почали скаржитися.

Батьки у соцмережах писали, що діти повертаються додому голодними, бо страви, які смакували дітям як от хліб з маслом і солодкий чай, з меню прибрали, а бурячкові оладки чи запечений гарбуз не усім до смаку. Хтось писав, що до страв почали додавати специфічні приправи, які навіть не всі дорослі полюбляють. Особливо обурило батьків те, що більшість страв повністю без солі чи без цукру і дітям це не смакує.

Що каже співавтор реформи шкільного харчування?

Один з реформаторів нового шкільного меню Євген Клопотенко пояснив у соцмережах, що основна проблема наразі полягає у тому, що кухарів та людей, які складають шкільне меню, ще потрібно навчати харчувати дітей правильно та смачно.

З його пояснення розуміємо, що відповідальним за харчування у школах не вистачило знань та досвіду, щоб скласти (та приготувати) смачне меню зі страв, які сподобаються дітям.

То хто має відповідати?

Як кажуть у МОН, на сьогоднішній день меню для закладів освіти та дитячих закладів оздоровлення й відпочинку має право розробляти:

  • засновник (засновники) державних і комунальних закладів освіти (як для окремого закладу, так і для групи закладів);
  • медичний працівник разом із завідувачем виробництва/кухарем їдальні чи харчоблоку (для конкретного закладу);
  • постачальник послуг із харчування (технолог, завідувач виробництва).

Але при цьому у МОН наголосили, що відповідальність все одно лежить на керівнику закладу освіти або підприємства, що є постачальником послуг харчування. Власне вони ж і мають відповідати за підвищення кваліфікації кухарів та інших причетних до приготування їжі в школах осіб.

"Підвищення кваліфікації кухарів, як і підвищення кваліфікації медичних працівників, які працюють у закладах освіти, належить до зони відповідальності засновників закладів, керівників підприємств, що надають послуги харчування та працівників", - сказали представники міністерства.

Накінець у МОН заявили, що зі свого боку вони розробили інформаційну платформу "Знаїмо", де "можна знайти необхідну інформацію стосовно норм харчування, меню, техкарток, порад дієтологів тощо". Але чи вистачить цього для вирішення вищевказаної проблеми? Це питання залишилось без відповіді. Як і те - як міністерство освіти буде цю проблему вирішувати, та чи буде взагалі.

Нагадаємо, що на ініціативу дружини президента по «реформі харчування в школах» витратили майже 500 млн грн.

Новини партнерів

Знайшли повішеним на вулиці - у поліції розповіли подробиці смерті боксера Володимира Вірчиса
"Слуга народу" Юзік у Раді грав у тетріс на телефоні під час виступу Шмигаля