У МОН розповіли, як працюватимуть школи після продовження карантину

У МОН розповіли, як працюватимуть школи після продовження карантину
Читать на русском

"Пандемія коронавірусу не відступає. Тому необхідно продовжувати карантинні заходи, спрямовані на попередження та зменшення ризиків зараження", - підкреслив Сергій Шкарлет.

Глава МОН Сергій Шкарлет розповів про режим роботи шкіл під час адаптивного карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра.

«З 22 лютого на всій території України встановлюється «жовтий» рівень, згідно з яким забороняється відвідування навчальних закладів здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 знаходиться понад 50% претендентів освіти та персоналу навчального закладу. Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю претендентів освіти з більш ніж однієї групи/класу і в присутності глядачів (відвідувачів)», - заявив міністр.

У разі ж встановлення «червоного» рівня, - додав Сергій Шкарлет, - продовжать роботу дитсадки та спеціальні навчальні заклади, а учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі. Для всіх інших претендентів освіти вводитися дистанційне навчання.

Раніше APnews повідомляв, в Україні повернули адаптивний карантин і поділили країну на зони: повний список заборон.

Новини партнерів

Кабмін зняв заборону на відвідування спортивних заходів в Україні
Аукціон стартував: Мін'юст виставив на продаж першу в'язницю за 220 млн гривень