Тільки один предмет та за гроші: в МОН розкрили деталі ЗНО-2021

Тільки один предмет та за гроші: в МОН розкрили деталі ЗНО-2021
Читать на русском

Учасники зможуть вибрати тільки один предмет для проходження пробного тестування

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне тестування 2021 Україна стартує 5 січня і триватиме до 19 січня. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки України.

"Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що через COVID-19 учасники зможуть вибрати тільки один предмет для проходження пробного тестування. При цьому зазначено, що тестування відбудеться 10 квітня 2021 року по наступних предметів:

  • української мови та літератури;
  • історії України;
  • математики;
  • біології;
  • географії;
  • фізики;
  • хімії;
  • англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Крім того, результати пробного ЗНО 2021 оприлюднять на інформаційних сторінках учасників 16 квітня. Вартість пробного тестування на відміну від регіону коливатиметься від 195 до 255 гривень.

"Різниця у вартості пов'язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку і доставки матеріалів в тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестів тощо. Підвищення вартості пробного ЗНО 2021 року у порівнянні з попереднім роком обумовлено зменшенням очікуваної кількості тестів і збільшенням оплати праці працівників I тарифного розряду", - пояснили з МОН.

У той їжак час учасники пробного ЗНО зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів зі списку і пройти тестування будинку, а відповіді внести в форми на спеціальному сервісі.

Як раніше повідомляв APnews, зовнішнє незалежне оцінювання не повинно бути тільки елементом вступу до університету, тому його потрібно залишити, але в специфічній формі.

Новини партнерів

Кличко запропонував школярам відсвяткувати Новий рік онлайн
Кулеба назвав дві причини, чому Росія може вивести війська з Донбасу