У МОН пояснили, що вивчатимуть школярі на “етичних” предметах за новою програмою

У МОН пояснили, що вивчатимуть школярі на “етичних” предметах за новою програмою
Читать на русском

Із вибором предмету навчальні заклади мають визначитися самостійно.

У Міносвіти пояснили, що будуть вивчати школярі на "етичних" предметах за новою освітньою програмою для учнів 5-9 класів, яку запровадять з 2022 року.

Про це APnews пише з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Так, навчальні заклади самостійно приймають рішення про те, який з "етичних" предметів будуть вивчати учні 5-9 класів.

«Навчальний заклад з урахуванням освітніх потреб учнів, при затвердженні своєї освітньої програми, приймає рішення про включення в неї одного з предметів: “Етика”, “Культура добросусідства”, іншого курсу морального спрямування або вивчення відповідних питань в рамках інтегрованого курсу “Здоров’я, безпека і добробут”», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у змісті цих програм мають розкриватися питання емоційного здоров’я, розвитку особистості, емоційного інтелекту, особливостей поведінки, спілкування, протидії булінгу. Також мають розглядатися питання соціального здоров’я, сім’ї та батьківства, ідеалів та світогляду, поваги до людей, гуманності, благодійності.

Ці дисципліни мають сформувати у школярів вміння діяти як відповідальний громадянин, брати конструктивну участь у громадській діяльності, проявляти терпимість і розуміння різних поглядів і переконань і т.д.

Як повідомляв APnews раніше, МОН представило освітню програму для 5-9 класів на 2022 рік.

Новини партнерів

У Києві чоловік звалився з 10 метрів на Льодовому стадіоні та впав в кому
Кабмін призначив нового тимчасового голову Космічного агентства