У МОН не знають, скільки вчителів звільнились через відсутність щеплення від COVID-19

У МОН не знають, скільки вчителів звільнились через відсутність щеплення від COVID-19
Ексклюзив
Читать на русском

При цьому всього за три роки кількість вчителів у школах збільшилась на майже 4000, тобто динаміка була досить позитивною

З листопада цього року невакцинованих педагогічних працівників почали відсторонювати від роботи. Проте у Міністерстві освіти заявили, що не рахують, скільки саме освітян втратили роботу за цей час.

Про це у прес-службу МОН повідомили у відповідь на запит APnews.

Так, ми запитали, скільки вчителів та інших педагогічних працівників відсторонили від виконання службових обов’язків без збереження заробітної плати з листопада 2021 року, і скільки освітян при цьому звільнились.

Проте у Міносвіти нам повідомили, що збір інформації щодо звільнених та призначених на посаду педагогічних працівників не передбачений. Єдине що фіксується - кількість педагогічних працівників, які працюють у закладах загальної середньої освіти, але й ці дані оновлюються на початку навчального року.

Так, наприклад, у 2018-2019 навчальному році в школах працювали 440 006 вчителів. Наступного навчального року (2019-2020) їх кількість збільшилась до 443 838 педагогічних працівників. А от на початку цього навчального року (2020-2021) у денних закладах загальної середньої освіти працювали 449 965 освітян.

Тобто за три навчальних роки кількість вчителів у школах збільшилась на майже 4000. Проте цікаво буде побачити статистику наступного навчального року. Є ймовірність, що після такого масового відсторонення від роботи багато освітян просто звільнились зі шкіл і навряд чи туди повернуться. Але зараз це тільки припущення.

У МОН не знають, скільки вчителів звільнились через відсутність щеплення від COVID-19
Читайте також:

Новини партнерів

Петицію про відміну постановки українок на військовий облік підписали понад 25000 осіб - її має розглянути Зеленський
Десятки біженців знову намагалися прорвати польський кордон, закидуючи поліцію камінням