У місті на Донеччині оголошено режим НС через скорочення подачі води

У місті на Донеччині оголошено режим НС через скорочення подачі води
Читать на русском

Ймовірною причиною могла стати аварія у "сірій" зоні

На Донеччині у місті Торецьку оголосили надзвичайну ситуацію через скорочення водопостачання. Кажуть, що така ситуація склалась через аварію на водогоні в “сірій” зоні.

Про це APnews пише з посиланням на повідомлення Торецької міської військово-цивільної адміністрації.

Так, ще 26 грудня відбулися заплановані ремонтні роботи на водогоні Горлівка-Торецьк. Аварійна ситуація була усунена, але обсяг води не збільшився.

"Тож, ймовірно, існує ще порив у сірій зоні, для виявлення та усунення якого потрібен час", - кажуть у адміністрації.

Сьогодні відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС, під час якого було оголошено надзвичайну ситуацію у зв’язку зі скороченням надходження води до міста Торецьк на 60% від запланованого.

Повідомляється, що прокачка води по районах буде здійснюватися: 27 грудня з 19 години до 28 грудня 8 години ранку – Забалочна частина міста; 28 грудня з 18 години – Центральна частина міста, селище Північне, м. Залізне.

Місцевих мешканців просять не робити забір води із системи теплопостачання та, за можливості, до усунення причин недостатньої подачі води мати вдома запас на 1-1,5 доби.

Раніше APnews писав, що мешканці багатьох українських міст можуть залишитися без опалення на новорічні свята через брак газу у піжприємств теплокомуненерго.

У місті на Донеччині оголошено режим НС через скорочення подачі води

Новини партнерів

"Буде як грип": у ВООЗ назвали основні умови завершення пандемії COVID-19
У роботі Telegram стався глобальний збій