У міськраді Вишневого розповіли, чи закриють місто через спалах коронавірусу у гуртожитку

У міськраді Вишневого розповіли, чи закриють місто через спалах коронавірусу у гуртожитку
Ексклюзив
Читать на русском

За словами секретаря Вишневої міської ради, якщо у когось з мешканців гуртожитку погіршиться самопочуття, їх госпіталізують

Секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний розповів, що у більшості людей, у яких підтвердили коронавірус, не було жодних симптомів захворювання. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі APnews.

"Є протокол лікування хворих, лікарі діють відповідно до протоколу. Людина, яка має ознаки хвороби, до речі, зауважу, що в більшої половини людей, яким зробили тест, взагалі не було ніяких ознак хвороби: ні температури, ні кашлю. Це підтверджує статистику, що у половини людей хвороба протікає безсимптомно", - заявив Пишний.

За словами секретаря Вишневої міської ради, якщо у когось з мешканців гуртожитку погіршиться самопочуття, їх госпіталізують, проте наразі таких випадків нема.

"На сьогоднішній день всі протестовані, немає більше половини хворих. Єдине, вони повинні самоізолюватись, на сьогоднішній день ні ліків, ні вакцини не існує, тому самоізолюватись. В разі погіршення стану за кожним з них спостерігають лікарі, це, до речі, не є повноваженням міської ради, це повноваження лікарів. Вони відслідковують стан кожної людини, в кого стан буде погіршуватись, того будуть госпіталізувати. На сьогоднішній день таких випадків нема", - пояснив він.

Також Пишний уточнив, що мови про те, щоб закрити місто через спалах коронавірусу у гуртожитку, нема.

Як повідомляв APnews раніше, після того, як 13 квітня у гуртожитку у Вишневому підтвердили коронавірус у однієї особи, мер міста розпорядився провести тестування всім мешканцям гуртожитку.

Нагадаємо, що секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний розповів, що міська влада зробить все, щоб у мешканців ізольованого через коронавірус гуртожитку було все необхідне.

Новини партнерів

Свобода для шкуродерів і вбивць: чому зоозахисники збунтувалися проти закону про полювання "Слуги народу"
Від бе-бе-бе до «бариги» і пригод на даху: ТОП-5 скандальних витівок Михайла Саакашвілі