У Мінцифри розповіли, коли українці 60+ зможуть купити ліки на "тисячу Зеленського"

У Мінцифри розповіли, коли українці 60+ зможуть купити ліки на "тисячу Зеленського"
Читать на русском

Ліки можна буде купити і онлайн, і офлайн.

Українці віком від 60 років зможуть витратити "ковідну" 1000 гривень на ліки починаючи з другої половини січня.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ході брифінгу 22 грудня, передає APnews.

Так, вже у перший місяць 2022 року громадяни похилого віку. Вакциновані двома дозами вакцини від коронавірусу, зможуть купити медикаменти за так звану "тисячу Зеленського".

"Цей проект буде запускатися в другій половині січня. Ми працюємо з банками, їм потрібно зробити технічне доопрацювання, там є нюанси. Ліки ж можна купувати онлайн, офлайн, банки готуються випускати (фізичні) картки, щоб легше було людям старшого віку використовувати цю можливість. Ми зараз фіналізуємо технічну складову.

Точно можна буде фізично в аптеках купити, щодо онлайн – зараз ми працюємо, як зробити так, щоб не було зловживань. Але я думаю, що будуть максимально відкриті можливості для людей старшого віку", - розповів голова Міністерства цифрової трансформації.

Нагадаємо, в Україні 19 грудня стартувала президентська програма Володимира Зеленського з підтримки бізнесу, який найбільше постраждав у карантин, "єПідтримка".

Як повідомляв APnews, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, на що українці витрачають "тисячу Зеленського".

Новини партнерів

Помер творець ботоксу Алан Скотт
ВАКС заочно заарештував екс-главу "Приватбанку" Олександра Дубілета