У Мінсоцполітики представили нового керівника Фонду соціального страхування

У Мінсоцполітики представили нового керівника Фонду соціального страхування
Читать на русском

Майже два роки Фонд соціального страхування України не має офіційного керівника, що в свою чергу негативно впливало на роботу Фонду.

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила Фонду соціального страхування нового керівника – Олену Думу. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

"Наявність професійного керівника дозволить навести лад у Фонді соціального страхування України", - заявила Соколовська під час представлення нового директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Олени Думи.

Додамо, Олена Дума обіймає посаду Голови Всеукраїнської профспілки "Рідна земля" та очолює Федерацію профспілок України "Профспілковий наступ", є членом правління Всеукраїнської профспілки учасників бойових дій, волонтерів, ветеранів та членів їх сімей, яка охоплює 16 регіонів України та має членство понад 7 тисяч осіб. Кар’єру розпочала у 2000 році у приватному секторі, працювала на посаді юрисконсульта та начальника юридичного відділу, є засновником та директором юридичної компанії ТОВ "Аверс". З 2006 року працювала Радником міністра по зв'язках з ВР та іншими державними органами України, керівником служби міністра і на керівних посадах державної служби в Кабміні, Міненерговугілля та захисту довкілля, Мін’юсту. У 2011 році обіймала посаду заступника директора Виконавчої Дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Має вищу освіту. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "правознавство".

Новини партнерів

На Сумщині невідомий побив літню жінку заради 6 гривень
Штаб ООС: бойовики шість разів порушили режим припинення вогню