У Мінсоцполітики пояснили, чи отримають "карантинні" 8000 грн ФОПи, які вийшли з "червоної" зони

У Мінсоцполітики пояснили, чи отримають "карантинні" 8000 грн ФОПи, які вийшли з "червоної" зони
Читать на русском

Віталій Музиченко зазначив, що гроші можна буде отримати один раз в поточному році.

ФОПи та наймані працівники з регіонів, які вже вийшли з "червоної зони", зможуть отримати по 8000 гривень компенсації за карантин. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченко.

За його словами, гроші можна буде отримати один раз в поточному році.

"Законодавство визначає, що право на отримання відповідної допомоги мають громадяни, які проживають або здійснюють діяльність регіонах, в яких були або введені карантинні обмеження "червоної зони" саме державною комісією", - зазначив Музиченко.

При цьому він вказав, що ФОПи з регіонів, які в лютому-березні увійшли в "червоні зони", але на сьогодні вже з неї вийшли, "також мають право на отримання допомоги". Він підкреслив, що в цих регіонах термін виплат такий же, як і в тих областях.

Як раніше повідомляв APnews, в Україні фізичним підприємцям, які постраждали в "червоній" зоні карантину, знову виплатять по 8000 гривень. Подавати заявки можна з 19 квітня.

Новини партнерів

Euronews: Нарощування російської військової потужності може бути реакцією на введення санкцій Зеленського проти Медведчука
У Києві «викрали людину»: десять екіпажів поліції влаштували погоню