У Мінсоцполітики назвали терміни нарахування пенсіонерам по 1000 гривень допомоги

У Мінсоцполітики назвали терміни нарахування пенсіонерам по 1000 гривень допомоги
Читать на русском

Марина Лазебна нагадала про індексацію пенсій на 11% в травні.

Пенсіонери отримають обіцяну президентом Володимиром Зеленським допомогу в розмірі 1000 гривень одразу, як тільки приймуть зміни до державного бюджету на 2020 рік. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра соціальної політики Марини Лазебної в ефірі телепрограми "Право на владу".

"Порядок фінансування цієї тисячі вже прийнято урядом. Ми очікуємо, що найближчим часом відбудеться засідання і депутати приймуть зміни до держбюджету. Для нас це найголовніше. Для нас це буде і підстава виплатити, і буде джерело фінансування. Ми відразу виплатимо ці кошти людям. Ми говорили, що це буде у квітні. Ми не відмовляємося. Я впевнена, що на наступному тижні ми спільно з депутатами вже відзвітуємо спільно, що таке рішення буде реалізовано", - повідомила міністр.

Читайте також:

Крім того, вона анонсувала новий пакет соціальних ініціатив, який представлять найближчим часом.

"1 квітня уряд прийняв рішення про підвищення рівня забезпечення пенсіонерів. Перше відбулося 7 квітня. Всі пенсіонери у віці від 80 років і старше отримали 500 гривень. Ми про це відзвітували Кабміну. ​​Ми контролюємо кожну виплату. Ми знаємо, що пенсіонери, які отримують кошти на свої банківські рахунки, вже отримали виплати. Ті, яким ще доносять гроші листоноші, це все ще в процесі", - пояснила Лазебна.

Також вона нагадала про індексацію пенсій на 11% в травні.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів підтримав індексацію пенсій і затвердив доплати пенсіонерам.

Новини партнерів

"Ми ж не гей-парад збираємо": Москаль розкритикував можливу політсилу Рябошапки, Пристайка та Гончарука
Закон щодо обмеження в'їзду іноземців з країн зі спалахом коронавірусу внесли у Раду