У Мінську силовики знову почали обстріл протестантів: серед постраждалих - журналісти

У Мінську силовики знову почали обстріл протестантів: серед постраждалих - журналісти
Читать на русском

У місцевих ЗМІ пишуть, що крім міліції та ОМОНу проти протестуючих випустили внутрішні війська

У столиці Білорусі, Мінську, на Кальварійській вулиці на другий день протестів силовики знову почали стріляти. Вже є затримані і постраждалі, серед яких і журналістка "опозиційного" видання "Наша Нива", пише APnews.

Повідомляється, що обстріл був, ймовірно, гумовими кулями. У виданні підтвердили, що постраждала їх журналістка. Її звуть Наталя Лубневська. За словами редактора видання, вона не відчуває ноги, зараз її везуть в лікарню.

Момент поранення журналістки потрапив на відео. Видання «Наша Нива» стверджує, що на Кальварійській вулиці силовики спеціально стріляли по журналістах, які стояли групою і були в жилетах «Преса» та з бейджами.

Пізніше до протестуючих під'їхав автомобіль з правоохоронцями, люди встали в зчеплення. Спецназівці в свою чергу почали бити людей кийками.

У місцевих ЗМІ пишуть, що крім міліції та ОМОНу проти протестуючих випустили внутрішні війська (поки що непідтверджена інформація).

Як повідомляв APnews раніше, у Білорусі активісти мають намір вийти на нові мітинги через президентські вибори о 19:00 в понеділок, 10 серпня. Ми також писали, що відбувається в Білорусі на другий день протестів.

Читайте також:
Головну опонентку Лукашенка Тіхановську силою утримують в ЦВК Білорусі - ЗМІ
Війна Кличка з електросамокатами. Адвокат пояснив, хто насправді неправий та на чиєму боці законодавство

Новини партнерів