У Міноборони розповіли, коли сім'ї загиблих в катастрофі Ан-26 отримають компенсації

У Міноборони розповіли, коли сім'ї загиблих в катастрофі Ан-26 отримають компенсації
Читать на русском

Кожна сім'я повинна отримати виплату в розмірі 1576500 гривень

Сім'ї загиблих в авіакатастрофі літака Ан-26 в Харківській області отримають компенсації після отримання висновків слідства. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

При цьому в Міноборони зазначили, що на виплати необхідно 40989000 гривень і вони вже зарезервовані.

"Ідентифікація тіл загиблих і офіційний висновок про причини смерті є обов'язковими та визначають для призначення і виплати одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих. Після отримання вищезазначених результатів і надходження в Міноборони визначеного законодавством необхідного переліку документів виплата по кожному загиблому буде здійснена негайно", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що кожна сім'я повинна отримати виплату в розмірі 1576500 гривень, а керівникам всіх рівнів вже доручено надати максимальне сприяння сім'ям загиблих оформить документи.

"Зараз оформлення документів здійснюється через обласні військові комісаріати за місцем проживання одержувачів допомоги. Після затвердження рішення про виплату міністром оборони, допомога буде невідкладно перерахована на рахунки одержувачів допомоги військовим комісаріатом", - підсумували у відомстві.

Як повідомляв APnews, cім'ям загиблих у авіакатострофі під Харковом виплатять по 1,5 мільйони гривень.

Новини партнерів

У Луганській області зросла кількість жертв пожеж
Луганська ОДА повинна підготувати розрахунки по ліквідації наслідків пожеж у області