У Мін'юсті Грузії пояснили, чому Денисову не пустять до Саакашвілі

У Мін'юсті Грузії пояснили, чому Денисову не пустять до Саакашвілі
Читать на русском

Як пояснили у грузинському відомстві, таким чином хочуть уберегти здоров'я Саакашвілі, який перебуває у тюремній лікарні.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова не може відвідати Міхеїла Саакашвілі у тюремній лікарні, оскільки це не передбачено законодавством Грузії. Крім того, таким чином намагаються "убезпечити здоров'я" політика.

Про це заявили у Міністерстві юстиції Грузії, пише APnews.

"Грузинське законодавство не передбачає вхід (до тюремної лікарні - ред.) українського омбудсмена, і такої потреби немає, у нас немає такого зобов'язання. Відповідно, коли ув'язнений перебуває в лікувальному закладі, ми зобов'язані максимально постаратися захистити його здоров'я. саме з цим мотивом омбудсмена поки не пустили", - пояснив голова грузинського Мін'юсту Раті Брегадзе.

Також він заявив, що омбудсмену Людмилі Денісовій необхідно вислухати позицію Мін'юсту Грузії перш ніж "робити висновки після останньої зустрічі із Саакашвілі у в'язниці №12 у місті Руставі". Брегадзе додав, що хотів би зустрітися з українським омбудсменом, щоб врахувати позицію обох сторін.

"Було б добре, якби ми зустрілися тоді, і вона б вислухала нашу позицію, і було б враховано позиції обох сторін", - повідомив голова Мін'юсту Грузії.

Як повідомляв APnews, омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що їй не дозволили відвідати ув'язненого у Грузії громадянина України Михайла Саакашвілі.

Новини партнерів

Конкурс у БЕБ – фарс, для запуску Бюро недостатньо 30% персоналу центрального апарату – адвокат
Нардеп Устенко спростував сам себе: 1000 грн від Зеленського отримають усі, хто отримав дві дози