У Мінфіні розповіли про умови майбутнього траншу МВФ та назвали суму

У Мінфіні розповіли про умови майбутнього траншу МВФ та назвали суму
Читать на русском

Для надання траншу необхідно, щоб Рада ухвалила банківський закон

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що Україна розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду два транші по 1,75 млрд доларів на загальну суму 3,5 млрд доларів протягом 2020 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Марченка під час онлайн-засідання комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

У цьому році сума траншів ще залишається предметом дискусій і Україна хоче її збільшити. Загальна сума за програмою EFF становить 8 млрд доларів.

"Очікується до кінця року 3,5 мільярда доларів. Мова йде про два транші по 1,75 мільярда доларів", - підкреслив голова Мінфіну.

На сьогодні ще нема узгодженого Меморандуму за програмою EFF, проте на технічному рівні досягнули згоди щодо нової програми.

"Але є результати телефонних переговорів президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником МВФ Кристаліною Георгієвою від 7 грудня, на якій досягнуто згоди на технічному рівні щодо нової програми EFF", - уточнив Марченко.

Для надання траншу необхідно, щоб Рада ухвалила банківський закон, який не дозволить повернути на ринок збанкрутілі або націоналізовані банки.

Як раніше повідомляв APnews, представників МВФ запросили приєднатися до розгляду "антиколомойського" законопроекту про банки.

Новини партнерів

Не виключено, що Рада розгляне призначення Саакашвілі вже на наступному засіданні, - нардеп
Кличко спростував фейк і пояснив, від чого буде залежати відновлення роботи метро