У Мінекономіки роз’яснили, хто потрапляє під мораторій на перевірку бізнесу під час карантину

У Мінекономіки роз’яснили, хто потрапляє під мораторій на перевірку бізнесу під час карантину
Читать на русском

Перевірки можуть проходити на ринках та підприємствах нехарчової продукції.

Мораторій на перевірку бізнесу під час карантину розповсюджується на перевірки у сферах державного нагляду господарської діяльності, проте перевірки проводяться у сферах, які не підпадають під мораторій.

Про це повідомляє APnews з посиланням на роз'ясненні Мінекономіки.

"В Україні налічується мінімум дві великі категорії перевірок. Перша категорія, на яку є мораторій під час карантину - це т. зв. державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Він ідентифікується за сферами контролю, а не за органами",- йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначається, що у Держслужби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів близько 15 сфер контролю - одні з них підпадають під дію мораторію, а інші – ні.

"Під мораторій потрапляють перевірки пожежної безпеки, охорони праці, екологічні перевірки тощо (всього більше 80 сфер)", - йдеться в роз’ясненні.

Також у відомстві пояснили, що контроль нехарчової продукції здійснюють сім органів згідно з переліком видів продукції, що підлягає контролю.

З одного боку, всі вони перебувають під мораторієм для більшості з їхніх сфер контролю, але можуть здійснювати будь-які перевірки у частині ринкового нагляду.

Як повідомляв APnews, представники бізнесу зможуть оцінювати кандидатів на посади в МЗС.

Новини партнерів

Відкриття метро може призвести до нового сплеску коронавірусу - інфекціоніст
У Вінниці різко зросла кількість хворих на коронавірус: карантин можуть посилити