У Миколаївській області знайшли порушення при тестуванні на коронавірус, - СБУ

У Миколаївській області знайшли порушення при тестуванні на коронавірус, - СБУ
Читать на русском

Результати проведених раніше перевірок не можуть відповідати дійсності.

Служба безпеки України в Миколаївській області виявила грубі порушення під час лабораторної перевірки зразків пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву начальника управління СБУ Віталія Герсака під час сесії обласної ради.

У повідомленні йдеться, що медпрацівники використовували неякісні пробірки і речовини, в яких зберігаються аналізи, під час відбору біологічних матеріалів у пацієнтів з підозрою на коронавірус.

"Зокрема медичні співробітники використовують нестандартизовані пробірки та неякісну хімічну речовину, яка не відповідає певним нормам і стандартам, в яких зберігається відібраний матеріал. За наявними даними, вказана хімічна речовина виробляється в Миколаївському лабораторному центрі МОЗ України", - наголосив Герсак.

Зазначається, що у зв’язку із виявленими порушеннями, результати проведених раніше перевірок не можуть відповідати дійсності і підлягають повторному лабораторному тестуванню.

Також начальник управління охорони здоров'я у Миколаївській області Павло Георгієв наголосив, що необхідно негайно провести екстрену нараду з інфекціоністами лабораторного центру і розібратися в даній ситуації.

Як повідомляв APnews, Зеленський доручив терміново розібратися з "феноменом" відсутності хворих Covid-19 в Миколаївській області.

Новини партнерів

Зеленський заявив, що держслужбовцям скоротять зарплати: отримуватимуть не більше 47 тисяч
Чотири літаки з Південної Кореї та Китаю вже доставили захисні засоби до України - Зеленський