У метро пояснили "зупинку" будівництва нових станцій "Мостицька" та "Проспект Правди"

У метро пояснили "зупинку" будівництва нових станцій "Мостицька" та "Проспект Правди"
Ексклюзив
Читать на русском

Проходить узгодження перенесення лінії електропередач 110 кВ

Роботи по будівництву станцій метро "Мостицька" і "Проспект Правди" тимчасово забарилися через остаточного винесення інженерних мереж, які там знаходяться. Про це повідомили в прес-службу ПАТ "Київметробуд" у відповіді на запит APnews.

11 березня голова громадської організації "Національний рух" За трансплантацію "Юрій Андрєєв на своїй станиці в Facebook повідомив, що будівництво метро на житловий масив Виноградар фактично зупинено, а робітники пішли через невиплати заробітної плати.

"За словами охоронців будівельної площадки, 130 робочих пішли з зовнішніх робіт, близько 40 з прохідницького механізованого щита, більше 3 місяців людям не платять зарплату, почали розбирати крани", - повідомив Андрєєв.

У метро пояснили "зупинку" будівництва нових станцій "Мостицька" та "Проспект Правди"

Журналіст APnews звернувся за роз'ясненням даної ситуації в ПАТ "Київметробуд", яка займається будівництвом, КП "Київський метрополітен" і в Київську міську державну адміністрацію.

В "Київметробуд" запевнили, що будівельні роботи тривають, але роботи на станціях метро "Мостицька" і "Проспект Правди" забарилися через остаточного винесення інженерних мереж.

"У Києві тимчасово уповільнено виконання робіт на майданчику між станціями "Мостицька" і "Проспект Правди" через остаточного винесення інженерних мереж. Це пов'язано з продовженням опалювального сезону. Будівництво станцій "Мостицька" і "Проспект Правди", а також перегінних тунелів триває. Працює в тунелі прохідний комплекс і рухається до демонтажного стовбура біля станції "Сирець", де зараз виконуються необхідні роботи для його зустрічі. Будівництво нових станцій метрів Києві не зупинялося", - йдеться в повідомленні.

У метро пояснили "зупинку" будівництва нових станцій "Мостицька" та "Проспект Правди"

У свою чергу КП "Київський метрополітен" підтвердили цю інформацію.

"За зверненнями мешканців гуртожитку на вулиці Межовий, 119 проводиться додаткове обстеження фундаменту будівлі, стан якої за висновками фахівців - задовільний. Також проходить узгодження перенесення лінії електропередач 110 кВ, вимагає підготовки проекту спільно з "Київобленерго", "Укренерго" і ДТЕК", - вказано в повідомленні.

Варто відзначити, що за інформацією "Київметробуд", станції "Мостиська" та "Проспект Правди" повинні відкрити в грудні 2021 року

Як раніше повідомляв APnews, в Києві може затягнутися будівництво метро на Виноградар через пандемію коронавірусу. Кабінет міністрів дозволив оплачувати авансом субпідрядникам до 95% вартості робіт на термін не більше 34 місяців, замість 24 місяців.

Новини партнерів

Вчені назвали категорію людей з найбільшими шансами повторного зараження і смерті від COVID-19
У Франції всім футболістам заборонили залишати територію ЄС на матчі збірних