У метро Києва розповіли, чому не встановлюють смітники на платформах станцій

У метро Києва розповіли, чому не встановлюють смітники на платформах станцій
Ексклюзив
Читать на русском

Якщо коротко: смітники розміщувати на платформах станцій метро не будуть, бо це заборонено

Киян та гостей столиці продовжують переводити на електронну систему оплати проїзду. Одним із плюсів такого формату - відсутність паперових білетів у тролейбусах і жетонів у метро. Але повністю вивести з обігу “папірці” не виходить, бо є одноразовий QR-квиток.

Це необхідна функція оплати проїзду, адже нею користуються, як мінімум, гості столиці, яким не потрібно купувати постійну картку або ж качати мобільний додаток, якщо вони у столиці проїздом на декілька днів.

І якщо на вулиці “наслідків” нової системи майже немає, то у метрополітені їх видно неозброєним оком: люди почали більше смітити і викидати одноразові білети просто на платформах станцій. Кажуть: немає мусорних контейнерів і викидати їх просто немає куди.

Тому редакція APnews вирішила дізнатись у представників київського метрополітену, чи збираються вони встановлювати смітники на платформах та чому їх там зараз немає.

В ексклюзивному коментарі прес-секретар столичної підземки Наталія Макогон сказала, що метрополітен знає про цю проблему, але смітники розміщувати на платформах не будуть, бо це заборонено.

“Смітники встановлено на кожному вході та виході зі станцій метро. Розміщувати їх всередині заборонено з міркувань безпеки”, - сказала Наталія.

За її словами, за останні роки було більше 220 анонімних дзвінків про мінування станцій підземки. Цього року біля станції Мінська та Шулявська спрацювали вибухові пристрої, які були розміщенні якраз у контейнерах для сміття.

Прес-секретар підземки наголосила, що чистота на платформах - відповідальність пасажирів. А співробітники метрополітену під час регулярного прибирання вже ліквідовують наслідки.

“Дуже хочеться, щоб пасажири знаходили можливість донести квиток до смітника на виході зі станції”, - підсумувала Наталія Макогон.

Читайте також:
В ОП заявили, що артисти на День Незалежності виступали безкоштовно
Американські рокери осоромилися та покликали фанатів на київський фестиваль в Москву

Новини партнерів